Corpoq31109 weeks
    Corpoi73110 weeks
    Gawrsh4o112 weeks
    San nieskuteczny w Kamieniu.
    Mecz ligowyRemisem zako鎍zy這 sie spotkanie pomiedzy Soko貫m Kamie a Sanem chocia nasza dru篡na mia豉 kilka okazji aby ten mecz wygra wi璚 taki wynik pozostawia spory niedosyt. Opis w rozwini璚iu newsa.
    Juniorzy co prawda przegrali ale prowadzili do przerwy i na pewno nap璠zili stracha liderowi.
    Sok馧 Kamie - San K造鄴w 1:1 (1:0)
    1:0 Bartnik 5', 1:1 P.Chmiel 65'
    juniorzy:Sok馧 kamie - San K造鄴w 3:1(0:1)
    J.Siek
    Wideo z mecz闚
    SAN TVKilka wideo fragment闚 z wiosennych mecz闚 Sanu.
    San - Wielowie
    T這ki - San
    Olimpia - San
    San - Wisan
    Image Hosted by ImageShack.us
    Wydarte zwyci瘰twa
    Mecz ligowyHu鈣awk nastroj闚 przezywali zawodnicy i kibice obu dru篡n w dzisiejszych meczach tak junior闚 jak i pierwszych dru篡n. Nasi juniorzy ze stanu 0:3 doprowadzili do wyniku 4:3 zdobywaj帷 zwyci瘰kiego gola w ostatnich minutach meczu. Seniorzy natomiast prowadz帷 ju 2:0 pozwolili go軼iom doprowadzi do wyr闚nania a by造 okazje na prze豉manie dla Wisanu. Opis w rozwini璚iu.
    San K造鄴w - Wisan Skopanie 3:2 (1:0) Zdj璚ia oraz zdj璚ia z Echo Dnia
    1:0 M.Siek 7', 2:0 M.Siek 47', 2:1 M.Lis 54', 2:2 K.Pluta 61', 3:2 D.Mroczek 77'
    juniorzy: San K造鄴w - Wisan Skopanie 4:3 (0:3) opis
    0:1 go軼ie 23', 0:2 go軼ie 32', 0:3 go軼ie 36', 1:3 J.Siek 50', 2:3 .Witek 60', 3:3 M.Cholewi雟ki 75', 4:3 J.Siek 88' k
    Nieletni strzelcy Sanu
    WOK茛 KLUBUChocia zdobywca jedynej bramki w derbach gminy nie ma jeszcze 17 lat to barwy klubowe reprezentuje co najmniej czterech pi趾arzy kt鏎zy byli jeszcze m這dsi gdy zdobywali swoje pierwsze gole w seniorach. Warto zwr鏂i uwag, 瞠 chyba nawet wi瘯szo嗆 zawodnik闚 z poni窺zej tabelki ju w wieku 17 a niekiedy 16 lat w juniorach wyst瘼owa豉 tylko epizodycznie reprezentuj帷 g堯wnie senior闚. Bywa造 mecze w A klasie kiedy w wyj軼iowej jedenastce wybiega這 7 junior闚 i nie by造 to mecze o pietruszk ale najwa積iejsze w sezonie. Z czasem gdy najbardziej urodzajne roczniki stawa造 si doros貫 ilo嗆 m這dzie篡 spada豉 ale i tak dochodzi這 czasem do takich meczy jak np. derbowy mecz z KP Zarzecze z 2011 (4:2 dla Sanu) gdy na boisko wysz這 zaledwie 3 senior闚, a sk豉d wyj軼iowy uzupe軟i這 4 m這dzie穎wc闚 i 3 junior闚 ( 2 kolejni m這dzi weszli z 豉wki). Regulamin pozwala wyst瘼owa w seniorach od 16 roku 篡cia wi璚 aby osi庵n望 korzystny wynik trzeba urodzi si w odpowiednim miesi帷u. Ci kt鏎zy przyszli na 鈍iat w czasie przerwy w rozgrywkach s w trudniejszej sytuacji. Wp造w na czas debiutu mia豉 te sytuacja kadrowa dru篡ny w danym czasie. Gdy sk豉d by w御ki 豉twiej by這 o szanse na gr w seniorach. Ze powodu niepe軟ych archiwum uwzgl璠niamy tylko zawodnik闚 z rocznik闚 od 1986 i m這dszych, kt鏎zy zdobyli bramk w seniorach przed 18 urodzinami.
      Wiek zawodnika w czasie zdobycia pierwszej bramki w seniorach (od roku 2005)
    12 Bart這miej Madej 17 332 San - Azalia Brzóza Król. 2:2    A  2005-04-17
    Pogrubiono zawodnik闚 kt鏎zy grali w obecnym sezonie.
    Z這ty gol juniora i derby nasze!
    Mecz ligowyHistoria lubi sie powtarza. Wiosn dwa lata temu San w豉郾ie w Pysznicy odni鏀 swoje pierwsze wyjazdowe zwyci瘰two w sezonie 2010/11 i do powt鏎ki tej sytuacji dosz這 w niedziel. Od pierwszego gwizdka s璠ziego czu by這, 瞠 ten mecz to derby i ju w pierwszych minutach meczu dw鏂h zawodnik闚 Olimpii zajmuj帷ych miejsca na 豉wce rezerwowych obejrza這 czerwone kartki! 草速ych kartek te by這 w tym meczu ca趾iem sporo. Jedynego a zarazem swojego pierwszego gola w seniorach zdoby wprowadzony po przerwie junior Piotr Pi皻a, kt鏎y po do鈔odkowaniu z rzutu ro積ego wpakowa pi趾 pod poprzeczk bramki gospodarzy. Obie strony mia造 w tym meczu kilka okazji strzeleckich m. innymi po strzale zawodnika Olimpii ratowa豉 nas poprzeczka a dogodn sytuacj mia Mroczek z Sanu.
    O ile wygran senior闚 mo積a uzna za niespodziank to zwyci瘰two junior闚 to sensacja du瞠go kalibru. Po 8 miesi璚znej przerwie w juniorach u siebie zagra J.Siek i zdobywaj帷 2 bramki przyczyni si do pierwszej pora磬i Stali w tej rundzie. Pierwsza bramk dla naszych junior闚 w tym spotkaniu zdoby skuteczny wiosn D.Kata.
    Zdj璚ia i wideo b璠 dodane p騧niej.
    Olimpia Pysznica - San K造鄴w 0:1 (0:0) Fotki
    0:1 P.Pi皻a 73'
    juniorzy:San K造鄴w - Stal Stalowa Wola 97' 3:2 (1:1)
    J.Siek x2, D.Kata
    Pi趾a nozna + boks w cenie jednego biletu
    Mecz ligowyMo積a prezentowa sie lepiej, prowadzi gr , zdoby efektowna bramke ale przegr帷 mecz. Wi璚ej w rozwini璚iu.
    LZS Zdziary - San K造鄴w 2:1 (0:0) Zdjecia
    0:1 B彗 55' 1:1 R.Wojtak 75' 2:1 A.Cicho 85' k
    juniorzy: LZS Zdziary - San K造鄴w 2:0 (1:0) Fotki
    dwa karne niewykorzystane przez naszych junior闚
    Znowu punkty uciek造
    Mecz ligowyChyba po raz pierwszy od 8 lat San prowadz帷 u siebie 2 bramkami nie wygra meczu. Zacz窸o sie dobrze po 豉dnej akcji Chmiel 鈍ietnym strza貫m z ostrego kata wrzuci bramkarzowi go軼i pi趾 za ko軟ierz. W 45' czerwona kartk za uderzenie bez pi趾i zobaczy zawodnik Or豉. Po przerwie wynik podwy窺zy Mroczek a w chwile p騧niej go軼ie po kolejnej czerwieni grali ju w 9. Kto m鏬 si spodziewa, 瞠 Orze zdo豉 odwr鏂i losy meczu skoro nawet w 11 nie mia na to wielu okazji. A jednak po fatalnym b喚dach gospodarzy P璠lowski doprowadzi do wyr闚nania. Chaotyczne ataki Sanu nie zdo豉造 ju prze豉ma zmasowanej obrony Rudnika i okaza這 si nieoczekiwanie, 瞠 im mniej zawodnik闚 go軼ie mieli na boisku tym lepiej im sz這.
    San K造鄴w - Orze Rudnik 2:2 (1:0) Galeria
    1:0 P.Chmiel 11', 2:0 D.Mroczek 50' k, 2:1 Pedlowski58', 2:2 P璠lowski 66'
    juniorzy:San K造鄴w - Orze Rudnik 2:3 (1:0)
    Cholewi雟ki,Sudo
    Przegrana w Gorzycach
    Mecz ligowySan nie przywi霩 nawet punktu z Gorzyc chocia bardzo d逝go utrzymywa si wynik remisowy. Dwie bramki zdobyli jednak gospodarze a wcze郾iej przy stanie 1:1 s璠zia nie uzna gola Sulaimana dopatruj帷 si faulu na zawodniku Stali. Kolejny mecz rozegrany zostanie ju w 鈔od z Or貫m Rudnik u siebie.
    T這ki Gorzyce - San K造鄴w 3:1 (1:0) Zdjecia
    1:0 Szul 6', 1:1 Mroczek 51'k, 2:1 Michalski 83', 3:1 R騜ycki 89'
    juniorzy:Tanew Harasiuki - San K造鄴w 3:2 (0:1)
    Witek,P.Pi皻a
    Pierwsza wiosenna wygrana
    Mecz ligowyW zaleg造m, rozegranym w 鈔od meczu San pokona czo這wy klub klasy okr璕owej OKS Wielowie. Wszystkie bramki pad造 w pierwszej cz窷ci spotkania. Wreszcie wykorzystany zosta rzut karny (r瘯a), a jego pewnym egzekutorem by Mroczek. Wynik podwy窺zy strza貫m po ziemi Chmiel. Go軼ie kontakt z豉pali w 45' gdy po rzucie ro積ym i g堯wce pi趾a odbi豉 si od s逝pka i wpad豉 do bramki. W drugiej po這wie cho zawodnicy OKS starali si atakowa to San kontrolowa wynik. Dobrze broni Pche趾a a go軼ie najwi瘯sze zagro瞠nie stwarzali ze sta造ch fragment闚 gry kiedy pi趾a bita z wolnych mija豉 bramk w niedu瞠j odleg這軼i. W 92 minucie (mecz trwa 95 minut) Mroczek zostawi daleko w tyle obro鎍闚 i b璠帷 w sytuacji sam na sam mia tyle czasu 瞠 pewnie zd捫y豚y obejrze ca造 odcinek Mody na sukces gdyby mia taki kaprys. W ko鎍u zdecydowa si na strza po kt鏎ym pi趾a przesz豉 wzd逝 bramki i niestety min窸a r闚nie s逝pek.
    San K造鄴w - OKS Wielowie 2:1 (2:1)Zdj璚ia
    1:0 D.Mroczek 15'k, 2:0 P.Chmiel 26', 2:1 畝r闚 45'
    P.Pche趾a - .Wojtas, P.Dr庵, J.Siek, A.Klukowicz, B.G這wala, H.Sulaiman, B.Madej, P.Chmiel, D.Mroczek, Sz.Jarosz oraz M.Siek, K.B彗, A.Pliszka
    juniorzy:San K造鄴w - SKS Rac豉wice 0:4 (0:2)Fotki
    Gdyby mecz trwa godzin...
    Mecz ligowyPrzez pierwsze 60 minut nic nie zapowiada這 takiej kl瘰ki Sanu w meczu z Soko貫m. Go軼ie cho byli cz窷ciej przy pi販e to wynik by spraw otwarta. Po godzinie gry uzyskali oni wreszcie prowadzenie chocia potrzebne by造 do tego a dwie dobitki. Jednak ju chwil potem by豉 znakomita okazja do wyr闚nania. Rzut karny wykonany przez H.Sulaimana obroni jednak bramkarz Soko豉 A.Kielarski. To by ju trzeci niewykorzystany przez zawodnik闚 Sanu rzut karny w ostatnich 6 meczach. Zamiast 1:1 ju kilkadziesi徠 sekund zrobi這 si 0:2 gdy pi趾a po rykoszecie wpad豉 do bramki Sanu. Taki przebieg wydarze pod豉ma zawodnik闚 Sanu i nie stanowili ju takiej przeszkody jak przez 2/3 meczu i Sok馧 zdoby jeszcze 3 bramki.
    Wysoko wygrali juniorzy, kt鏎zy po oddaniu inicjatywy go軼iom w pierwszej cz窷ci spotkania od 35 minuty zacz瘭i coraz bardziej przewa瘸 by w ko鎍闚ce bezdyskusyjnie zdominowa gr. A 4 z 5 bramek zdobyli dwaj zawodnicy graj帷y w Sanie od niedawna :A.Sudo i D.Kata.
    San K造鄴w - Sok馧 Nisko 0:5 (0:0) Zdj璚ia
    0:1 Samek 60', 0:2 Serafin 63', 0:3 Serafin 77', 0:4 Zaj帷 86', 0:5 Sojecki 89'
    juniorzy:San K造鄴w - PUKS Jelna 5:1 (1:0)
    1:0 A.Sudo 42', 2:0 A.Sudo 46', 3:0 D.Kata 71', 3:1 Tudry 72', 4:1 D.Kata 73', 5:1 M.Brak 76'
    Przegrana inauguracja
    Mecz ligowySan przegra pierwsze wiosenne spotkanie cho wynik w Je穎wem m鏬 by odwrotny. Go軼ie dwukrotnie za spraw Chmiela dochodzili miejscowych ale na 3 bramk nie zdo豉li ju odpowiedzie.
    Przegrali tak瞠 juniorzy ale trudno by這 oczekiwa innego wyniku w sytuacji gdy Sparta wygra豉 10 mecz闚 z rz璠u.
    Sparta Je穎we - San K造鄴w 3:2 (1:1) Zdj璚ia
    1:0 Gielar 8', 1:1 Chmiel 28', 2:1 Gielar 47', 2:2 Chmiel 56', 3:2 Oczkowski 63'
    juniorzy: Sparta Je穎we - San K造鄴w 5:2(3:1)