Corpoq31109 weeks
    Corpoi73110 weeks
    Gawrsh4o112 weeks
    Wygra San, ale nie ten co trzeba
    Mecz ligowyWa積y mecz przegra San K造鄴w ze swoim imiennikiem z Wrzaw. Gospodarze prowadzili ju 4:0 wi璚 3 bramki dla naszej dru篡ny nie da造 nawet punktu.
    San Wrzawy - San K造鄴w 4:3 (3:0) Foto
    J.Siek x2, B.Madej
    juniorzy: San Wrzawy - San K造鄴w 5:2
    .Witek x2
    Pech nie odpuszcza
    Mecz ligowyPo s豉bej pierwszej i znacznie lepszej drugiej po這wie San wyszed na prowadzenie jednak ju po zako鎍zeniu doliczonego czasu gry gospodarze stracili zwyci瘰two w meczu z Zarzeczem. Po raz pierwszy od 4 kolejki (wygrana ze Spart) mecz u siebie wreszcie wygrali juniorzy.
    San K造鄴w - KP Zarzecze 2:2 (0:1) Zdjecia
    0:1 Latawiec 32' 1:1 P.Dr庵 57' 2:1 P.Chmiel 74' 2:2 Sadowicz 90+4
    juniorzy: San K造鄴w - KP Zarzecze 11:3 (7:0)
    M.Cholewi雟ki x3, .Witek x2, R.Mroczek x2, A.Ludian, K.Kapu軼i雟ki, D.Pi皻a,K.B彗.
    Wicelider za mocny
    Mecz ligowyKto wie jak potoczy這by sie to spotkanie gdyby w pierwszych minutach spotkania B彗 wykorzysta rzut karny. Niestety pi趾a trafi豉 w s逝pek. Potem by造 niepotrzebne kartki i San przez wi瘯sz cz窷c meczu gra w "dziewi徠k".
    1:1 B.Madej 52'
    SAN KΧ耗W: D. Mroczek, . Wojtas, P. Dr庵, K. B彗(77’ T.Kornacki), A. Maziarz( 75’ R.Skrzypek), T. Tofil, B. Madej, H. Suleiman, P.Chmiel (59’D.Trzuskot), J. Siek, S.Jarosz(45’ B. G這wala)
    Opis w rozwinieciu.
    jun: San K造鄴w - Sok馧 Kamie 1:5
    Nalepa

Wyniki Sanu jak pogoda
    Mecz ligowyNie poszli za ciosem pi趾arze Sanu i po dobrym meczu z Olimpi nie przywie幢i chocia punktu ze Skopania. I nie mo積a tego do ko鎍a t逝maczy tym, ze nie mog這 zagra kilku zawodnik闚 z wyj軼iowej jedenastki z poprzedniej udanej kolejki.
    Wisan Skopanie - San K造鄴w 3:0(0:0) Zdj璚ia
    1:0 Z.Pluta 67', 2:0 Polek, 3:0 St瘼ie 90+3
    K造鄴w w "10" lepszy od Pysznicy! Derby s nasze!
    Mecz ligowyW emocjonujacych gminnych derbach San pokona Olimpie pomimo tego, 瞠 przez ponad godzine gra w "10". Ten mecz z powodu swojego przebiegu na pewno bedzie zapami皻any na d逝go. Obie dru篡ny chcia造 przerwa z豉 pass i obie przyst瘼owa造 wzmocnione do derbowego starcia.
    Szerszy opis spotkania: kliknij.

San K造鄴w - Olimpia Pysznica 3:1 (2:1) Zdj璚ia filmik
    1:0 Wojtas 35' wolny 2:0 Jarosz 41' 2:1 Socha 45' 3:1 Tofil 81'
    Kolejna niedziela bez punkt闚
    Mecz ligowySan zn闚 bez punkt闚. Zacze這 si 幢e bo od prowadzenia go軼i ale bramka wyr闚nuj帷a po g這wce Jarosza dawa豉 nadziej tym bardziej 瞠 San zacza przewa瘸c w ko鎍owych minutach 1 po這wy. Niestety kuriozalna bramka dla 查ziar w doliczonym czasie pierwszych 45 minut sprawi豉 瞠 znowu trzeba by這 goni wynik. Obrona Zdziar by豉 tego dnia zbyt szczelna a na dodatek go軼ie w ostatniej sekundzie meczu zdobyli trzecia bramke r闚nie podarowan przez gospodarzy.
    Jako pozytyw mo積a tylko wymieni wyst瘼 po d逝giej niekiedy przerwie a 4 naszych zawodnik闚. Zw豉szcza powr鏒 dw鎩ki z 3 najlepszych strzelc闚 z poprzednich 2 sezon闚 pozwala mie nadziej, 瞠 gdy wejd w rytm meczowy si豉 Sanu wzro郾ie.
    San K造鄴w - LZS 查ziary 1:3 (1:2)
    0:1 Smutek 15' 1:1 Jarosz 36' 1:2 Wojtas 45+3 1:3 Paprocki 90+3
    jun:San - 查ziary 1:4 (0:3)
    Cholewi雟ki
    Zn闚 bez punkt闚
    Mecz ligowyNie wiedzie si Sanowi w meczach z dru篡nami z g鏎nej po這wki tabeli i przegra on juz 3 mecz z rz璠u. Szkoda bo by豉 szansa na si璕ni璚ie nawet po 3 pkt. San prowadzi przez wieksz cz窷 meczu po bramce Sulaimana (pierwsze trafienie dla dru篡ny). W drugiej po這wie by造 dogodne okazje aby podwy窺zyc na 2:0 tak si nie sta這 i Orze w ostatniej minucie zdoby zwyci瘰k bramk. Pogromu 0:9 doznali juniorzy wystapili jednak w kad逝bowym sk豉dzie.
    Orze Rudnik - San K造ów 2:1 (0:1)
    0:1 H.Sulaiman 8'
    1:1 G御iorowski 75
    2:1 S這wik 88
    Sparta pokonana
    Mecz ligowyPierwsze zwyci瘰two odnie郵i pi趾arze Sanu pokonuj帷 po niezwykle emocjonuj帷ym meczu Spart Je穎we. Pierwsza po這wa nale瘸豉 do miejscowych i cho raz Spart uratowa豉 poprzeczka to w 11 minucie by這 ju 1:0 gdy B彗 wykorzysta b陰d bramkarza go軼i i z bliska wepchn掖 pi趾 do pustej bramki. W drugiej po這wie obudzi豉 si Sparta i wyr闚na豉, cho podyktowany rzut karny by przyczyn wielu kontrowersji. Co gorsza kilka minut potem za dwie 鄴速e kartki opu軼i boisko Klukowicz i go軼ie grali w przewadze. Zawodnicy Sanu przetrwali jednak nap鏎 Sparty i sami zacz瘭i coraz 鄉ielej atakowa. W 78' efektownie z pierwszej pi趾i po d逝gim rogu uderzy Madej i wyprowadzi graj帷y w "10" San na prowadzenie. Z go軼i usz這 powietrze a na dodatek w ko鎍闚ce otrzymali oni 2 czerwone kartki i wynik ju si nie zmieni.
    San K造鄴w - Sparta Je穎we 2:1 (1:0)
    1:0 K.Bak 11'
    1:1 Chaber 59' karny
    2:1 B.Madej 78'
    Juniorzy ju w czo堯wce
    JUNIORZYTrzecie kolejne zwyci瘰two odnie郵i m這dzi zawodnicy Sanu pokonuj帷 po ciekawym meczu mistrza klasy A Spart Je穎we. Po niefortunnym pocz徠ku San ju do陰czy do czo堯wki tabeli juniorskiej okr璕闚ki.
    Opis meczu na stronie junior闚 Link:.
    juniorzy: San K造鄴w: Sparta Je穎we 3:1(1:1)
    Filmik oraz zdj璚ia.
    1:0 J. Siek 7', 1:1 go軼ie 31', 2:1 M. Cholewi雟ki 53', 3:1 J.Siek 58'.
    Po 2 remisy senior闚 i zwyci瘰twa junior闚
    Mecz ligowyOba zremisowane mecze San przy odrobinie szcz窷cia m鏬 wygra. W meczu z Podwolin a trzykrotnie go軼i ratowa豉 poprzeczka.
    Bukowa Jastkowice - San K造鄴w 0:0 18.08
    _______
    San K造鄴w - KS Podwolina 1:1 (1:1) 15.08
    0:1 K.Lebioda 5' 1:1 B.Madej 13'

_______
    juniorzy:Bukowa Jastkowice - San K造鄴w 1:3 (1:1)
    0:1 J. Siek 6', 1:1 gospodarze 17', 1:2 J. Siek 49', 1:3 M. Brak 52'
    juniorzy: San K造鄴w - KS Podwolina 8:1 (4:0)
    1:0 M. Brak 4', 2:0 J. Siek 13', 3:0 M.Brak 18', 4:0 A. Ludian 21'. 5:0 A. Nalepa 48', 6:0 P. Jab這雟ki 52', 7:0 . Witek 72', 7:1 go軼ie 82', 8:1 J. Siek 86'.