Wodne derby w Zarzeczu na remis
Dodane przez Wojtas dnia Czerwiec 02 2013 11:42:49
Przez kilkadziesiąt minut San był na 15 miejscu w tabeli bo mniej więcej tak długo przegrywał swój mecz 1:0. Soczystym strzałem z około 25 metrów popisał się kapitan gospodarzy M.Bąk i piłka która dostała poślizgu na mokrej murawie wpadła do siatki. Gospodarze mogli wtedy prowadzić już dwoma bramkami jednak golkiper Sanu P.Pchełka obronił rzut karny!
Po przerwie dośrodkowaną przez Mroczka piłkę do bramki wpakował głową Madej wyrównując stan meczu. Zawodnik gospodarzy był bliski zatrzymania strzału ale ostatecznie ta sztuka nie udała mu się. Remis który nikogo do końca nie zadowalał utrzymał się już do końca. Warto dodać, że spotkanie toczyło się w trudnych warunkach spowodowanych padającym przez wiele godzin deszczem. Aby oszczędzać murawę swojego meczu nie rozegrali juniorzy.