Wygrana która daje baraże
Dodane przez Wojtas dnia Czerwiec 17 2013 21:33:44
Mecz w Dąbrowicy zaczął się bardzo dobrze dla Sanu bo celnym strzałem z kilkunastu metrów już w drugiej minucie popisał się Mroczek. Wprawdzie gospodarze wyrównali przerzucając piłkę nad Pchełką ale po przerwie piłkę do siatki miejscowych skierował Madej. Na 1:3 podwyższył M.Siek finalizując składną akcję rozegraną wspólnie z Mroczkiem. Strzelanie zaczął Mroczek on tez je zakończył już w doliczonym czasie gry. To zwycięstwo w połączeniu z porażką Zarzecza oznacza, że Sanowi nie grozi już bezpośredni spadek i zagra on w barażach. Porażka miała przykre konsekwencje dla Strzelca bo właśnie tego dnia klub z Dąbrowicy obchodził 60-lecie swojego istnienia a przegrywając nie ma już szans na utrzymanie.
Znów na hokejowy wynik zagrali juniorzy ale ważne , że przywożą 3 pkt.
Strzelec Dąbrowica - San Kłyżów 1:4 (1:1)
0:1 Mroczek 2', 1:1 Hałka 38', 1:2 Madej 55', 1:3 M.Siek 74', 1:4 Mroczek 90'+1'
juniorzy: Strzelec Dąbrowica - San Kłyżów 4:7 (3:4)